Термопаста зі сріблом GD007 банка 30 г Premium 6.8 Вт/м*K (аналог Arctic MX-4, Noctua NT-H2, Thermalright TFX)
180 ₴
- Готово до відправки
- Код: GD007-CN30
Банка з 30 грамами високоякісної термопасти GD007
Топова термопаста й без того відомого якістю продукції виробника. Призначена для серйозних завдань і може гідно конкурувати з найкращими пастами інших іменитих брендів.
Легко наноситься, стійка до висихання, прекрасний коефіцієнт теплопровідності, високий поріг електричного пробою, легко знімається.
Застосовується в системах охолодження ноутбуків, компонентів комп'ютерів, LED освітлення. Призначена для підвищення ефективності відведення тепла від графічних і центральних процесорів, різних мікросхем, LED-чипів тощо.
Формула, що містить срібло, використовує набагато менші частинки оксидів металів для заповнення просторів між радіатором і охолоджувальною поверхнею для забезпечення максимальної теплопровідності.
Особливості:
- З додаванням частинок срібла;
- Нетоксичність;
- Перешкоджає корозії;
- Температурна стійкість.
Характеристики:
- Цвет: сірий;
- Теплопровідність: 6.8 Вт/м*K;
- Питома вага: >2.5 г/см3;
- Робоча температура: -50~120 °C;
- Паковання: шприц;
- Вага: 30 г.
Додаткова інформація (тести та огляди):
https://www.youtube.com/watch?v=Djag_Fe_VVs
https://www.youtube.com/watch?v=T-ECXFph2IU
https:/3dnews.ru/1046283/samiy-garkiy-obzor-testiruem-10-termopast
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 33 мм |
| Стан | Новий |
| Теплопровідність | 6.8 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопаста |
| Товщина | 25 мм |
| Упаковка | Шприц |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 180 ₴








