Складні педалі нековзні Promend F51, топталки що складаються для велосипеда, на MTB BMX гірський велосипед
765 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: PD-F51-L
Складні педалі Promend F51 відрізняються від інших моделей виробника низкою важливих особливостей. Ця модель пропонує зручність та простоту при складанні. Це особливо корисно при транспортуванні чи зберіганні велосипеда. Механізм складання дозволяє швидко і легко скласти педалі вздовж рами велосипеда, роблячи його компактнішим, це також особливо корисно в приміщеннях з обмеженим простором, наприклад – балкон, коридор. Відрізняються міцністю та довговічністю завдяки вісі з бористої сталі.
Вони легкі та зручні у використанні, а їхні зуби на поверхні педалі забезпечують надійне зчеплення із взуттям та запобігають ковзанню під час їзди на велосипеді. Світловідбиваючі елементи дозволяють бути помітним у темний час доби, забезпечуючи безпеку на дорозі.
ПЕРЕВАГИ:
- Зручність складання: Легко складаються для компактного зберігання та транспортування.
- Чудове зчеплення: Зуби на педалях забезпечують відмінне зчеплення із взуттям.
- Світловідбивні елементи: Забезпечують підвищену видимість велосипедиста.
- Стильний дизайн: Сучасний зовнішній вигляд надає елегантному вигляду велосипеда.
- Легко обертаються: педали на насипних підшипниках.
- Ціна нижча, ніж у брендових моделей: Різниця у кілька разів.
- Підходять як багатьох типів велосипедів: MTB, міських, прогулянкових та ін.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: корпус - алюмінієвий сплав, рама - пластик;
- Вал: бориста сталь;
- Тип підшипників: насипні;
- Вісь: 9/16 дюйма;
- Розмір: 125 * 72 мм;
- Вага (пара): 409 гр;
- Колір: чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 409 г |
| Вид педалі | Платформна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | MTB |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 98 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Характеристики педалі | |
| Вісь | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Підшипник | Насипний |
- Ціна: 765 ₴/пара












