

Міні-вольтметр цифровий світлодіодний індикатор 0-100 В безкорпусний 0,28-дюймів постійного струму, жовтий
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: VMM-YL
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цифровий Міні-вольтметр від 0 до 100 В постійного струму, жовтий колір індикатору - Застосовується для контролю напруги в зарядних пристроях різних акумуляторів, лабораторних блоках живлення, саморобних пристроях, а також в бортовій мережі транспорту та при зарядці акумуляторів.
Характеристики:
- Напруга живлення: від 4,5 до 30 В постійного струму
- Діапазон вимірювання напруги: від 0 до 100 В постійного струму
- Тип дисплея: світлодіодний
- Розмір дисплея: 0,28 дюйма
- Кількість цифр на дисплеї: 3 цифри
- Точність вимірювання напруги: в діапазоні від 0 до 9,99В: 0,01В
- Точність вимірювання напруги: в діапазоні від 9,99 до 99,9В: 0,1В
- Споживаний струм: 20 мА
- Час оновлення: 200 мс
- Робоча температура: від -15°C до 70°C
- Розмір: 22 x 10 х 8 мм
Налаштування:
Червоний: харчування + (DC 3.0-30 В)
Жовтий: вимірювання напруги + (DC 0-100 В)
Чорний: живлення -, вимірювання напруги -
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Одиниці виміру | В |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 |
| Максимальний діапазон вимірювання | 100 |
| Колір | Жовтий |
| Загальні | |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴



