М'які шосейна грипси обмотка PROMEND 515 чорно сині рукоятки на кермо велосипеда, ручки велосипеда
344 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: GR-515-BU
Грипси з шосейною обмоткою PROMEND 515 - це ідеальний вибір для велосипедистів, які прагнуть високої продуктивності на дорозі. Шосейна обмотка забезпечує оптимальне зчеплення та комфорт як у аматорській їзді, так і при тривалих гонках та тренуваннях, забезпечуючи впевненість та контроль на будь-яких швидкостях.
Їхня спеціальна структура та матеріали забезпечують відмінне зчеплення з руками та покращену амортизацію. Наш продукт пропонує високу якість матеріалів та інноваційний дизайн, щоб задовольнити потреби як професіоналів, так і любителів. У цій добірці представлені грипси в синій шосейній обмотці, також є чорні, червоні, зелені.
ОСОБЛИВОСТІ:
- мають амортизаційний ефект;
- зменшують вібрацію та приємні на дотик;
- набувають форми долоні для кращого контролю керма;
- запобігають ковзанню;
- прості у встановленні;
- не прокручуються на кермі (замки у комплекті);
- теплі в холодну пору року, не промерзають;
- легко миються;
- стійкі до ультрафіолету, витримують великий перепад температур, не твердніють.
- легкі та міцні завдяки якісним матеріалам.
ПАРАМЕТРИ:
- Матеріал: Синтетичний поліуретан (PU) + етиленвінілацетат (EVA)
- Довжина: 13 см
- Діаметр: 2.8 см
- Внутрішній діаметр: 2.22 см
- Вага (пара): 85.5 г
- Колір: чорно-синій.
- Кріплення: Універсальне кріплення для встановлення на більшість типів керма.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Ручки: 2 шт.;
- Замки з гвинтами: 2 шт.;
- Заглушки: 2 шт.;
- Упакування (коробка).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 85.5 г |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Продаються парою |
| Тип | Гріпси |
| Колір | Синій |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Кріплення | Гвинтами |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 28 мм |
| Довжина | 13 см |
- Ціна: 344 ₴/пара












