Велопедалі Promend R27 ультра легкі алюмінієві на DU підшипниках педалі для велосипеда велосипедні топталки
334 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: PD-R27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Promend R27 - недорогі алюмінієві MTB педалі, які відмінно підійдуть для велосипедів різних типів - гірських, прогулянкових, дорожніх, BMX. Вони міцні та надійні, і в той же час легкі, вага пари складає 273 г. Корпус виконаний з алюмінієвого сплаву, вісь сталева, стандартна різьба 9/16 дюймів. Конструкція герметична, використовуються самозмащувальні підшипники DU.
На корпусі є невеликі виступи по поверхні (шипи) для кращого зчеплення взуттям, що забезпечує комфортну їзду як у кросівках, так і в будь-якому іншому взутті - від шльопанців до валянок...
ПЕРЕВАГИ:
- Ціна нижче, ніж у брендових моделей - різниця в кілька разів.
- Прості в обслуговуванні - оптимальний варіант для новачків.
- Є спеціальні шипи на корпусі – хороший контакт із будь-яким взуттям.
- Підходять до багатьох типів велосипедів - MTB, міських, прогулянкових та ін.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав
- Вал: хромомолібденова сталь
- Вісь: 9/16 дюйма
- Розмір: 105*91*18 мм
- Вага (пара): 273 г
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 273 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | MTB |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Характеристики педалі | |
| Вісь | Сталь |
| Педали | Платформні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴/пара










