Червоні силіконові грипси для керма велосипеда Promend GR-504, м'які велосипедні ручки, рукоятки на кермо
271 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: GR-504-RD
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Promend GR-504 - якісні силіконові велосипедні грипси анатомічної форми, які сприяють меншій стомлюваності рук під час тривалих поїздок. Ергономічні ручки на кермо велосипеда забезпечують зручний хват і відмінну амортизацію, поглинаючи невеликі удари та вібрації від нерівностей дороги.
Грипси із замками під шестигранник (по 2 шт. на кожну ручку), що запобігають прокручуванням, та захисними заглушками. Довжина 130 мм - універсальний розмір для встановлення на багато типів велосипедів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Довжина: 130 мм;
- Матеріал: силікон;
- Особливості: анатомічні, із замками та заглушками.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Ручки: 2 шт.;
- Металеві замки: 4 шт.;
- Пластикові заглушки: 2 шт.;
- Упаковка (коробка).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Продаються парою |
| Тип | Гріпси |
| Колір | Червоний |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Кріплення | Посадка внатяг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 4.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴/пара












