Ультра легкі педалі Promend R41 250г алюмінієві MTB велосипеда чорні (вело педалі велосипедні, mtb)
652 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: PD-R41-BK
Promend R41 відрізняються від інших моделей виробника полегшеною конструкцією та мінімальною вагою в 250 грамів. Педалі чудово підійдуть для тих, хто віддає перевагу ультралегким велосипедам. Корпус із алюмінієвого сплаву, вісь сталева, 3 DU підшипника, різьблення стандартне 9/16 дюймів.
При своїх розмірах 82 х 105 x 14 мм, ці педалі з шипами, для кращого зчеплення із взуттям, будуть однаково зручні для різних стилів їзди. Педалі Promend можна купити як для гірського, так і для будь-якого іншого типу велосипеда - прогулянкового, дорожнього, BMX. На популярні педалі Promend ціна в Україні є дуже розумною.
Випускаються у трьох кольорових виконаннях - Black, Metallic, Red. Цей опис містить чорні педалі.
ПЕРЕВАГИ:
- Полегшена конструкція – корпус педалі з алюмінію.
- Ціна нижче, ніж у брендових моделей - різниця в кілька разів.
- Прості в обслуговуванні - герметичні.
- Є спеціальні шипи на корпусі – хороший контакт із будь-яким взуттям.
- Підходять для різних типів велосипедів - MTB, міських, прогулянкових та ін.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав
- Вал: хромомолібденова сталь
- Вісь: 9/16 дюйма
- Розмір: 82*105*14 мм
- Вага (пара): 250г
- Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | MTB |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Характеристики педалі | |
| Вісь | Сталь |
| Педали | Платформні |
- Ціна: 652 ₴/пара











